Logo Media Nauka

Facebook

Komiks

Komiksy

Komiks to wyjątkowe medium, które wymaga od twórcy szczególnych umiejętności. Zaledwie w kilku słowach umieszczonych w dymkach i kilku obrazkach musi się zmieścić oryginalny pomysł, emocje, sztuka graficzno-malarska, dynamika i humor. To niezwykły sposób opowiadania ciekawych historii, przelewania niczym nie ograniczonej wyobraźni grafików, zatrzymany w kadrach film. Nie doceniany w naszym kraju, w randze sztuki w innych rejonach świata. Błędnie uważany za medium wyłącznie dla dzieci. Ten serwis będzie próbował popularyzować tę równie wartościową sztukę, jak każdą inną.


Recenzje

W tym dziale gromadzimy recenzje nowych i starych tytułów oraz wszelkie informacje o planach wydawniczych.

Thorgal

Dział poświęcony jednej z najbardziej popularnych i docenianych przez krytykę serii komiksów, którego współtwórcą jest polski grafik - Grzegorz Rosiński.

Komiksy on-line

W tym dziale gromadzimy darmowe komiksy on-line. To w tej chwili zbiór złożony z jednej pozycji. Z biegiem czasu mamy nadzieję powiększać.

Co się dzieje?

Co się dzieje w Polsce

Przedstawiamy wybrane wydarzenia jakie będą miały miejsce w całej Polsce, wydarzenia związane z nauką i kulturą. Zapraszamy więc na koncerty, konkursy, spotkania, targi, warsztaty, spektakle i inne imprezy!


© medianauka.pl, 2017-12-19, ART-3516

 

Niektóre treści nie są dostosowane do Twojego profilu. Jeżeli jesteś pełnoletni możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W ten sposób będziesz miał także wpływ na rozwój naszego serwisu.
© ® Media Nauka 2008-2020 r.