Komiks

Komiksy

Komiks to wyjątkowe medium, które wymaga od twórcy szczególnych umiejętności. Zaledwie w kilku słowach umieszczonych w dymkach i kilku obrazkach musi się zmieścić oryginalny pomysł, emocje, sztuka graficzno-malarska, dynamika i humor. To niezwykły sposób opowiadania ciekawych historii, przelewania niczym nie ograniczonej wyobraźni grafików, zatrzymany w kadrach film. Nie doceniany w naszym kraju, w randze sztuki w innych rejonach świata. Błędnie uważany za medium wyłącznie dla dzieci. Ten serwis będzie próbował popularyzować tę równie wartościową sztukę, jak każdą inną.


Recenzje

W tym dziale gromadzimy recenzje nowych i starych tytułów oraz wszelkie informacje o planach wydawniczych.

Thorgal

Dział poświęcony jednej z najbardziej popularnych i docenianych przez krytykę serii komiksów, którego współtwórcą jest polski grafik - Grzegorz Rosiński.

Komiksy on-line

W tym dziale gromadzimy darmowe komiksy on-line. To w tej chwili zbiór złożony z jednej pozycji. Z biegiem czasu mamy nadzieję powiększać.

Co się dzieje?

Co się dzieje w Polsce

Przedstawiamy wybrane wydarzenia jakie będą miały miejsce w całej Polsce, wydarzenia związane z nauką i kulturą. Zapraszamy więc na koncerty, konkursy, spotkania, targi, warsztaty, spektakle i inne imprezy!

© medianauka.pl, 2017-12-19, ART-3516

Polecamy w naszym sklepie

kolorowe skarpetki góra lodowa
Kolorowe skarpetki urodzinowe
Kolorowe skarpetki Kostka
Mapa świata Puzzle
Kolorowe skarpetki Miasto
Niektóre treści nie są dostosowane do Twojego profilu. Jeżeli jesteś pełnoletni możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W ten sposób będziesz miał także wpływ na rozwój naszego serwisu.
© ® Media Nauka 2008-2022 r.