Kontakt

Aby się skontaktować z redakcją w dowolnej sprawie proszę pisać na adres:

adres redakcji

Jeżeli znaleźli Państwo ciekawy artykuł, symulację, program lub inny materiał, który warto polecić innym, prosimy o informację na wskazany wyżej adres.
Prosimy także o przesyłanie wszelkiego rodzaju uwagi oraz propozycje zmian.

Możliwy jest zakup banerów reklamowych statycznych i dynamicznych. Nie akceptujemy list mailingowych oraz agresywnych form reklamy.

O portalu i autorach

Portal medianauka.pl powstał w maju 2008 roku i zaczął się rozwijać w kierunku nauk ścisłych. Interesują nas nie tylko nauki ścisłe, ale i historia sztuki, nauki przyrodnicze i literatura. 

Autorem większości materiałów jest Krzysztof Trawiński.

Serwis nie stanowi zamkniętej całości. Jest w trakcie powstawania i chyba długo jeszcze będzie. Obecna zawartość serwisu to jedynie początek realizacji dużego zamysłu, który mam nadzieję zostanie kiedyś w całości zrealizowany, by służył wszystkim, którzy cenią sobie wiedzę oraz sposób jej przekazu. Prosząc o przychylność i czasem wyrozumiałość, zapraszam na strony portalu, życząc łatwego przyswajania wiedzy oraz inspiracji.

Nikt nie jest idealny. Czasami popełniamy błędy. Staramy się, aby nasze artykuły były wolne od nich, jednak nie zawsze się to udaje. Wszelkie zawarte tu informacje pochodzą z opracowań zawartych w Bibliografii. Jeżeli napotkają Państwo na błędne informacje, prosimy o zgłoszenie ich do naszej redakcji (u dołu każdego artykułu jest odpowiedni klawisz i formularz).

Wszelkie prawa do publikowanych w niniejszym serwisie są zastrzeżone i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody wydawcy.

Wydawca dołożył wszelkich starań, aby publikowana w niniejszym serwisie treść była zgodna z rzeczywistością, nie może jednak wziąć żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wynikłe z wykorzystania zawartych tu materiałów oraz informacji.

Redaktor Serwisu
Krzysztof Trawiński


Dane firmy

Nazwa: ARTRAKON Krzysztof Trawiński

NIP:754-149-08-41
REGON: 160015658

Numer konta: PKO BP 69 1020 3668 0000 5902 0434 2044

Adres do korespondencji:
ARTRAKON Krzysztof Trawiński,
ul. Ks. Karola Łysego 15,
46-024 Łubniany

Zaprzyjaźnione serwisy

Poniżej zamieszczam linki do zaprzyjaźnionych serwisów tematycznych:

afizyka

ePomoce
© medianauka.pl, 2013-11-08, ART-2127Niektóre treści nie są dostosowane do Twojego profilu. Jeżeli jesteś pełnoletni możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W ten sposób będziesz miał także wpływ na rozwój naszego serwisu.
© ® Media Nauka 2008-2022 r.