Kontakt

Krzysztof Trawiński – redaktor serwisu medianauka.pl

Portal medianauka.pl powstał w maju 2008 roku i zaczął się rozwijać najpierw w kierunku nauk ścisłych. Wkrótce jednak pojawiły się w nim artykuły z dziedziny nauk przyrodniczych. Autorem większości materiałów jest Krzysztof Trawiński – z wykształcenia fizyk, matematyk i informatyk.

Serwis nie stanowi zamkniętej całości. Jest w trakcie powstawania i chyba bardzo długo jeszcze będzie w budowie. Obecna zawartość serwisu to część dużego zamysłu, który, mam nadzieję, zostanie kiedyś zrealizowany.

Nikt nie jest idealny. Czasami zdarzają się błędy. Staram się, aby artykuły były wolne od nich, jednak nie zawsze się to udaje. Jeżeli napotkają Państwo na błędne informacje, uprzejmie proszę o zgłoszenie ich do redakcji.

Błąd można zgłosić w sekcji "Zgłoś błąd", z prawej strony stopki każdej podstrony. Proszę o przychylność i wyrozumiałość podczas lektury.

Wszelkie zawarte w serwisie informacje pochodzą z opracowań zawartych w Bibliografii. W większości artykułów starałem się wskazywać dodatkowo źródła, którymi się posługiwałem podczas pisania konkretnego tekstu. Zapraszam na strony portalu, życząc jednocześnie łatwego przyswajania wiedzy oraz inspiracji.

Wszelkie prawa do publikowanych w niniejszym serwisie są zastrzeżone i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody Wydawcy.

Wydawca dołożył wszelkich starań, aby publikowana w niniejszym serwisie treść była zgodna z rzeczywistością, nie może jednak wziąć żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wynikłe z wykorzystania zawartych tu materiałów oraz informacji.

Redaktor Serwisu
Krzysztof Trawiński

mail

Zapraszam do zapoznania się z notką o autorze, danymi o firmie i informacjami, które przydadzą się w kontakcie z redakcją. Aby się skontaktować z redakcją w dowolnej sprawie, proszę pisać na adres mailowy:

adres redakcji
Firma © 4th Life Photography - stock.adobe.com

Nazwa firmy: ARTRAKON Krzysztof Trawiński

NIP: 754-149-08-41
REGON: 160015658

Numer konta

PKO BP 69 1020 3668 0000 5902 0434 2044

Adres do korespondencji

ARTRAKON
Krzysztof Trawiński,
ul. Ks. Karola Łysego 15,
46-024 Łubniany.

Wsparcie © A Stefanovska - stock.adobe.com
WSPARCIE
Za wszystkie prezentowane w naszym serwisie treści nie pobieramy żadnych opłat. Jedynym źródłem dochodu są reklamy. Koszty utrzymania serwisu nie są jednak małe. Możesz przyczynić się do rozwoju naszego serwisu. Odwiedź naszą stronę dla sponsorów.
afizyka.pl
AFIZYKA.PL
To nasz zaprzyjaźniony serwis. Znajdziesz w nim symulacje z fizyki, rozwiązania zadań z fizyki, tablice fizyczne i karty wzorów oraz wiele innych materiałów edukacyjnych. W szczególności polecam bardzo dobry kurs C#.
epomoce.pl
EPOMOCE.PL
To nasz kolejny zaprzyjaźniony serwis, w którym znajdziesz kolejne materiały edukacyjne i opracowania. Są tu też porady dla zaawansowanych modelarzy szkutniczych.
© medianauka.pl, 2013-11-08, A-2127
Data aktualizacji artykułu: 2023-01-15Udostępnij
©® Media Nauka 2008-2023 r.