Patronat medialny

Patronat medialny

Jeżeli chcesz, aby na stronach naszego serwisu były publikowane informacje na temat miejsca, które reprezentujesz lub wydarzenia związane z tym miejscem chętnie nawiążemy współpracę w ramach patronatu medialnego.

Ile to kosztuje?

Obecnie nie pobieramy opłat za publikowanie informacji dotyczących wydarzeń, na których wstęp jest darmowy lub tańszy niż 20 zł brutto, a także innych, po wcześniejszym uzgodnieniu. Jeżeli obejmiemy stałym patronatem dane miejsce (np. muzeum, szkoła, uczelnia, biblioteka, zoo, ogród botaniczny, urząd, instytucja, filharmonia itp.), wydarzenia z nim związane będzie można publikować bez większych ograniczeń przez cały czas objęcia patronatem danego miejsca. Dzięki temu uzyskujesz stały dostęp do nieodpłatnej przestrzeni reklamowej.

Jakim wydarzeniom i miejscom patronujemy?

Obejmujemy patronatem wszelkie miejsca i wydarzenia związane z nauką i kulturą.

Jakie są warunki patronatu?

Informacje o wydarzeniach i miejscach opublikujemy po spełnieniu następujących warunków:

  • zostanie do nas przesłana informacja na temat miejsca i/lub wydarzenia, infografiki, oraz zgoda na opublikowanie w serwisie medianauka.pl przesłanych materiałów; pamiętaj, że musisz mieć prawo do publikowania przesłanych informacji; pamiętaj, że Ty odpowiadasz za dodane informacje oraz materiały graficzne; prosimy o podawanie rzetelnych informacji.
  • w zamian za nieodpłatny patronat medialny wymagamy abyś w swoich materiałach promocyjnych drukowanych zamieścił nieodpłatnie nasz logotyp, a na stronie internetowej miejsca lub wydarzenia umieścił nasz logotyp wraz z aktywnym linkiem do naszego serwisu.
  • liczba miejsc objęcia darmowym patronatem jest ograniczona;
  • zastrzegamy sobie prawo do odmowy objęcia patronatem danego miejsca lub wydarzenia bez podania przyczyny.

Jaki jest zasięg serwisu medianauka.pl?

Aktualny zasięg naszego serwisu to milion unikalnych użytkowników rocznie.

Jak się można z nami skontaktować?

Wystarczy wysłać maila, który znajdziesz w dziale Kontakt. Wkrótce uruchomimy panel, w którym będzie można samodzielnie dodawać informacje oraz śledzić zasięg ogłoszeń.

© medianauka.pl, 2017-06-18, A-3510©® Media Nauka 2008-2023 r.