Logo Media Nauka
Sklep naukowy

Wyłącz reklamy

Jeżeli chcesz przeglądać nasz serwis bez oglądania reklam i jednocześnie przyczynić się do rozwoju naszego serwisu, załóż konto na naszej stronie i wykup taką usługę.

To tylko 1,23 zł miesięcznie.

kod reklama

Dzięki reklamom możemy utrzymywać i rozwijać nasz serwis, rozumiemy jednak, że wyświetlanie reklam może przeszkadzać w odbiorze treści, dlatego daliśmy Państwu niedrogą opcję korzystania z naszej strony bez reklam.

Oferta dotyczy wyłącznie reklam Google (zwykle od 1 do 4 jednostek reklamowych, wyświetlanych na większości podstron) oraz ofert naszego sklepu internetowego.

Co zyskujesz?

  • Ciesz się treścią bez reklam.
  • Przyczyniasz się w ten sposób do rozwoju serwisu.
  • Bez reklam strona działa dużo szybciej!

Jak wyłączyć reklamy?

  1. Należy założyć bezpłatne konto na naszej stronie - Załóż konto.
  2. Należy kupić kod aktywacyjny - Kup kod aktywacyjny.
  3. Wyłącz reklamyW swoim profilu w panelu "Wyłącz reklamy" wpisz zakupiony kod aktywacyjny i wybierz interesującą Cię opcję dezaktywacji reklam (Przejdź do profilu).

Co zostanie zablokowane?

Gdy będziesz korzystał z serwisu www.medianauka.pl jako zalogowany użytkownik, nie będą na podstronach naszego portalu wyświetlane reklamy Google, ani oferty naszego sklepu internetowego.

Nadal będą wyświetlane informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych i naukowych, ogłoszenia o korepetycjach, szkoleniach i kursach, konkursach, a także informacje o produktach i usługach własnych serwisu medianauka.

Pozostałe informacje


© medianauka.pl, 2017-08-03, ART-3511© Media Nauka 2008-2018 r.