Na pomoc Australii

Pomoc AustraliiSzanowni Państwo,

Wzrusza nas zaangażowanie wrocławian i Polaków w pomoc dzikim zwierzętom w Australii, które ucierpiały na skutek klęski pożarów. Jesteśmy wdzięczni za każde dobre słowo, za każde udostępnienie, za każdą wzmiankę i za każdą wpłatę. Niczego nie zmarnujemy. Cieszymy się też, że naszą dotychczasową działalnością zbudowaliśmy zaufanie, które procentuje.

Musimy jednak pamiętać i przypominać, że klęska pożarów w Australii to nie jest chwilowa tragedia, której skutki uda się zniwelować w tydzień czy miesiąc. Powrót do stanu sprzed pożarów wydaje się niemożliwy, a przyroda nie poradzi sobie bez pomocy ludzi. Poparzone zwierzęta będą potrzebowały wielotygodniowego leczenia i być może wielomiesięcznych rehabilitacji. Kiedy jednak część z nich powróci do zdrowia, to najprawdopodobniej nie będą miały gdzie wrócić – wypalona ziemia nie zapewni im ani schronienia ani pożywienia. Wtedy wciąż będą potrzebne pieniądze na ich utrzymanie, zapewnienie godnych warunków życia na co najmniej kilka lat.

Dlatego wciąż apelujemy o wsparcie i wpłaty na https://zrzutka.pl/australia lub na Fundację DODO z dopiskiem „Australia”: PKO Bank Polski SA 1 o/Wrocław, nr konta: 89 1020 5226 0000 6102 0547 2040.
W związku z tym podjęliśmy też decyzję o zwiększeniu kwoty zbiórki publicznej do 150 000 PLN licząc na dalszą Państwa pomoc.


Źródło informacji: ZOO Wrocław, 2020-01-16, W-52ikona

ZOO Wrocław i Afrykarium

Ogród zoologiczny we Wrocławiu to najstarsze ZOO w Polsce. Zajmuje powierzchnię około 33 ha. Jest jednym z najbardziej znanych ogrodów zoologicznych w Europie.Polecamy w naszym sklepie

Mapa świata Puzzle
Kolorowe skarpetki urodzinowe
Kolorowe skarpetki Kostka
kolorowe skarpetki góra lodowa
Kolorowe skarpetki Miasto
Niektóre treści nie są dostosowane do Twojego profilu. Jeżeli jesteś pełnoletni możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W ten sposób będziesz miał także wpływ na rozwój naszego serwisu.
© ® Media Nauka 2008-2022 r.