Atlas zwierząt © Sad - stock.adobe.com

Atlas zwierząt

Zgromadziliśmy w naszym serwisie wiele gatunków zwierząt. To jedne z największych atlasów zwierząt, jakie można znaleźć w polskim Internecie. To nie tylko zbiór zdjęć zwierząt Polski i całego świata, ale także klucze do rozpoznawania gatunków. Zestaw filtrów umożliwia szybką identyfikację gatunków. Dzięki temu poznawanie świata fauny staje się łatwiejsze.

Atlasy

atlas ssaków
atlas ptaków
atlas gadów
atlas płazów
atlas ryb
atlas bezkręgowców
atlas owadów

Jak posługiwać się atlasem?

W pierwszej kolejności należy wybrać gromadę zwierząt i zdecydować się na uruchomienie odpowiedniego atlasy. Nasza seria atlasów obejmuje:

Nazwa atlasu Liczba gatunków
atlas ssaków 650
atlas ptaków 2400
atlas gadów 500
atlas płazów 120
atlas ryb 500
atlas bezkręgowców 130
atlas owadów 800

Nasz atlas zwierząt zawiera w sumie kilka tysięcy gatunków zwierząt. Każdy gatunek zilustrowany został zdjęciem lub grafiką, a w niektórych przypadkach także filmami. Ten multimedialny atlas zwierząt pomoże lepiej poznać świat, ginące i rzadkie gatunki, ich rozmieszczenie geograficzne. To kolorowy świat dzikich zwierząt, bogaty w formy i zachowania. Znajdziesz w nim największe zwierzę świata i te najmniejsze.

Poszczególne pozycje obejmują zarówno atlas zwierząt świata jak i atlas zwierząt Polski. Wystarczy w panelu bocznym zaznaczyć odpowiednią opcję (kontynent lub kraj).

Nasz ilustrowany atlas zwierząt świata obejmuje zakres zwierząt dzikich, domowych, hodowlanych - całe królestwo zwierząt.

© medianauka.pl, 2022-08-28, A-4506Udostępnij
©® Media Nauka 2008-2023 r.