logo

Nauka alfabetu greckiego

Poniżej przedstawiamy darmową aplikację do nauki liter alfabetu greckiego on-line. To bardzo prosta i szybka forma przyswajania materiału. Nauka polega na powtarzaniu zestawu pytań tak długo, aż będziemy znać odpowiedzi na wszystkie pytania. Na zadawane pytania wystarczy odpowiedzieć: "Wiem" lub "Nie wiem". Powtarzaj zestaw pytań tak długo, aż skuteczność wyniesie 100%.

Litery alfabetu greckiego są używane zarówno w matematyce jak i fizyce, a także w chemii i innych naukach. Służą do oznaczania wielkości matematycznych, fizycznych i chemicznych. Ich znajomość to podstawa w rozumienia języka nauk ścisłych i przyrodniczych.


preloader

Inne materiały

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami kart naszej aplikacji. Kliknij tutaj aby przejść do wszystkich oferowanych przez nas zestawów kart z pytaniami.© medianauka.pl, 2018-02-06, ART-3532

 
Polecamy w naszym sklepie

50 wielkich idei które powinieneś znać
kolorowe skarpetki matematyka
Montessori - zabawa cyferkami - cyferki
Analiza matematyczna 1 i 2
50 idei, które powinieneś znać - matematyka
Niektóre treści nie są dostosowane do Twojego profilu. Jeżeli jesteś pełnoletni możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W ten sposób będziesz miał także wpływ na rozwój naszego serwisu.
© ® Media Nauka 2008-2021 r.